Interview for Mizz

30. prosince 2009 v 12:29 | vanillQa © |  News & Info
Našla jsem rozhovor z časopisu MIZZ, na kterém je nyní na titulní stránce. Mluví tam o jejím zimním stylu, make-upu a mnoho dalších věcí. Prosím, kopírujte se zdrojem, sama jsem to překládala, děkuju :)) Nezaručuji, že překlad bude přesný, ale Google už jsem nějak přestala věřit.. :))

Její zimní styl: bylo to teprve v loni, když jsem začala hledat svůj vlastní styl. Mám ráda klasické a elegantní oblečení od čtyřicátkých let. Inspiruje mě všechno- filmy, na které se dívám, obrázky, které si hledám na internetu - ale vždy se musím vrátit do nynější doby. Myslím, že jsem se narodila ve špatném času! Moji přátelé mi říkají, že se oblékám jako 30ti letá žena, protože se ostatní oblékají do "skater-chick" věcí.

Nakupování: chodím nakupovat každý víkend, i když je to "window-shopping", je to skvělý způsob, jak získat inspiraci, jak reorganizovat styl vašeho šatníku. Kdykoliv jsem pryč z L.A., ráda obcházím obchody, když je to v nějaké jiné zemi, nebo někde jako je New York.

Na její nakupování "BUDDY": chodím s Demi nakupovat pořád. Vlasntě máme snad úplně stejné skříně, máme stejné věci, jen v jiných barvách. Polovinu věcí ve skříni mám od ní půjčené. Miluju nakupování a ona je asi má nejlepší nákupní kámoška a poradkyně, když nevím, co si mám koupit.

Make-up: miluju nanášení make-upu a zkoušení nových stylů každé ráno, ale někdy chci prostě vypadat přirozeně. Nevadí mi, když mě fotografové fotí, když nemám make-up. Pro své fanoušky budu pořád stejná. Věřte mi!

Anglický vs. Americký styl: myslím, že tady, v Anglii je móda lepší než v Americe. Lidé se nebojí být odvážní a vyzkoušet nové věcy, zatímco v Americe má každý tendenci nosit to samé. Velice si vážím toho, jak se britské dívky oblékají.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama